eBRÁNA s.r.o.

Adresa:
Milheimova 1010
530 02 Pardubice

Telefon: +420 490 520 015
Web: www.ebrana.cz
E-mail:

Profil firmy a poskytované služby/produkty:

Společnost eBRÁNA byla založena v roce 2003 a dnes je jedním z lídrů na poli vývoje webových projektů v České republice. Od svého založení (do roku 2012) vyrobila více než 2500 webových stránek, eshopů, intranetových, extranetových řešení a specializovaných webových aplikací pro 2000 aktivních klientů. Její cílovou skupinou jsou převážně malé a střední podniky (SME), ale také významné české společnosti. Práce společnosti eBRÁNA je pravidelně oceňována v různých odborných soutěžích jako je WebTop100 nebo Web Roku. Nad to byla v letech 2011 a 2012 několikrát oceněna coby společensky odpovědná firma.

Základním pilířem je realizace webových prezentací, kde eBRÁNA dlouhodobě vyvíjí systém pro správu webového obsahu WebArchitect (www.webarchitect.cz). Pro tvorbu internetových obchodů vyvinula vlastní B2C řešení eBRÁNA web (www.b2cbrana.cz), který pokrývá potřeby jak malých živnostníků, tak velkých společností se statisíci produktů. eBRÁNA eshop nabízí vyspělou infrastrukturu s možností propojení na informační systémy. Dalším významným segmentem, s kterým eBRÁNA získala přední postavení na trhu, je webový software pro realitní kanceláře REALBrána (www.realbrana.cz).

Nedílnou součástí jejích služeb je také budování a realizace marketingových strategií na internetu, a to převážně pro podniky v segmentu SME. Společnost eBRÁNA nabízí svým zákazníkům unikátní mix měřitelných aktivit (SEO, PPC a PR), které výrazně zvyšují výkonnost webových projektů.

Reference:

ETA a.s.

ETA je tradičním českým výrobcem spotřební elektroniky. Se společností eBRÁNA spolupracuje již od roku 2009, kdy se eBRÁNA stala jejím hlavním dodavatelem webových řešení. Základem webové komunikace této známé značky je web www.eta.cz, který využívá rozsáhlých služeb internetového marketingu. K tomu průběžně vznikají na základě aktuálních potřeb společnosti ETA samostatné produktové weby a mikrostránky. Web www.prodluzka.eta.cz získal ocenění v prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards 2012.

Bochemie Group a.s.

Bochemie Group je významným středoevropským výrobcem značkových prostředků péče o domácnost pod značkou SAVO a dalšími značkami. Společnost eBRÁNA realizuje v rámci spolupráce se společností Bochemie specializované webové portály pro jednotlivé produktové řady, kde nejvýznamnějším je www.savo.eu.

FV plast a.s.

Společnost FV PLAST se specializuje na výrobu a s  tím související vývoj plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění. Společnost eBRÁNA pro FV PLAST realizuje kompletní band management, tedy od rozvoje webových aktivit až po návrhy outdoorových reklam.

NEXT REALITY GROUP a.s.

Společnost NEXT REALITY GROUP a.s. je přední českou realitní kanceláří. eBRÁNA je hlavním dodavatelem jejích webových řešení včetně systému pro správu realitní kanceláře REALBrána. Dále eBRÁNA realizuje pro tuto společnost komplexní internetový marketing.

Tisknout© 2020 Czech ICT Alliance

Podmínky užití | Prohlášení přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3