Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Adresa:
European Business Center
Dukelských hrdinů 34
170 00  Praha 7

Telefon: +420 266 177 166
E-mail:
Web: www.cleverlance.cz

Profil firmy:

Jsme Cleverlance Enterprise Solutions. Baví nás vytvářet a aplikovat IT řešení a služby, které podporují a rozvíjejí podnikatelské vize: velké i menší. Prakticky to vypadá tak, že poskytujeme konzultační služby a dodávky softwarových řešení. Zaměřujeme se na oblast podpory prodeje a komunikace našich zákazníků – a to pomocí multi-kanálových aplikací. Vyvíjíme je pro:

  • internet,

  • mobilní a telefonní bankovnictví,
  • samoobslužné systémy pro objednávání a zřizování služeb,
  • systémy řízení a podpory mobilních pracovníků servisních služeb nebo
  • systémy optimalizace a řízení procesů mezi prodejními kanály (front office) a back office.

Našimi zákazníky jsou velcí hráči v oborech finančnictví (banky, pojišťovny, leasingové a úvěrové instituce), telekomunikací, obchodu a služeb. Zákazníci říkají, že jsme pro ně strategický partner. Proč? Protože z jejich pohledu neděláme software, ale pomáháme jim dosahovat lepších hospodářských výsledků – například inovacemi jejich vlastních procesů a obchodních služeb. Naše know-how v oblasti IT je jen prostředkem.

V čem spočívají naše nejsilnější stránky? Umíme bezkonkurenčně sloučit vývoj softwaru na zakázku a vysoké bezpečnostní standardy. Do skupiny Cleverlance patří i značka AEC, která je synonymem pro velká bezpečnostní řešení. Druhým pilířem našeho specifického přístupu je důraz na uživatelskou zkušenost. Investice do kvalitní ergonomie jsou investicemi do použitelnosti softwaru. Další předností naší práce je široké využívání vývoje řízeného modelem (Model-Based Development, MBD). Jeho hlavními přínosy jsou 1) ochrana investic do analýzy a vývoje obchodních procesů, 2) nezávislost na technologiích a v neposlední řadě 3) významné prodloužení životnosti IS, který nezastarává a nevyžaduje pravidelný re-engineering.

Jak to děláme? Věříme v kreativitu. Nechápeme ji jako schopnost chodit s hlavou v oblacích a spřádat smělé plány, ale jako produktivní disciplínu při řešení úloh. Pokud je pravda, že složitost světa a podnikání roste bezprecedentním tempem, kreativita je vlastnost, která byznysu zajistí adaptaci, přežití a úspěch. Naším úspěchem jsou dobře adaptovaní a úspěšní zákazníci.

Tisknout© 2020 Czech ICT Alliance

Podmínky užití | Prohlášení přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3