20.03.2017 11:51

Duševní vlastnictví pro startupy

Prague Startup Centre a společnost MSD IT vás zvou na praktický seminář o duševním vlastnictví pro startupy. Pokud vás toto téma zajímá, přijďte ve čtvrtek 6. dubna do MSD IT do budovy Riverview, 6. patro (Svornosti 3321/2, Praha 5).

Dozvíte se mnoho informací o tom, jak ochránit svůj produkt a jaká jsou častá rizika při expanzi do zahraničí, především na americký trh.

Těšit se můžete na tyto experty – Vojtěch Chloupek, Pavel Hejl, James M. Heller and Kateřina Hartvichová. Speakeři budou hovořit o otázkách týkajících se ochrany softwaru ze strany autorských práv a patentů, o brandingu, mezinárodním právu a celkově o duševním vlastnictví ve světě startupů.

 

Program:

17:30 – 18:00 – Registrace účastníků

18:00 – 20:00 – Prezentace a panelová diskuse (s Vojtěchem Chloupkem, Pavlem Hejlem, Jamesem M. Hellerem a Kateřinou Hartvichovou)

20:00 – 20:15 – Otázky a odpovědi

20:15 – 21:30 – Networking

 

O přednášejících:

Vojtěch Chloupek – Partner, Bird & Bird

Vojtěch je partner pražské kanceláře Bird & Bird. Specializuje se především na duševní vlastnictví, informační technologie a práva hospodářské soutěže. Jeho odbornost zahrnuje také oblasti jako jsou autorská práva, ochranné známky, vzory, patenty či názvy domén. Vojtěch je také prezidentem Licensing Executives Society (LES) CZ a SK.

Pavel Hejl – Associate IT law specialist, Bird & Bird

Pavel Hejl spolupracuje s kanceláří Bird & Bird. Jeho specializace zahrnuje především oblast IT práva – licence softwaru, implementace IT systémů, distribuce, open source, ochrana osobních údajů a zabezpečení dat.

James M. Heller – poradce, Bird & Bird

James Heller má bohaté zkušenosti z oblasti duševního vlastnictví a informačních technologií. Jeho odbornost zahrnuje problematiku autorských práv, ochranných známek, vzorů a všech souvisejících aspektů. V současné době pracuje jako právní poradce pro Bird & Bird. Zabývá se také oblastmi jako software, film, vydavatelství či on-line distribuční kanály. Zkušenosti má s klienty jak z řad startupů, tak i s velkými globálními společnostmi.

Kateřina Hartvichová – patentový zástupce, INVENTIA

RNDr. Kateřina Hartvichová je český patentový zástupce s oprávněním zastupovat v oblasti práv k technickým řešením i práv na označení, evropský patentový zástupce a evropský zástupce pro ochranné známky EU a designy. Je členkou Komory patentových zástupců České republiky a Institutu evropských patentových zástupců.

 

Kdy? 6.4.2017 od 17:30

Kde? V MSD IT – budova Riverview, 6.patro (Svornosti 3321/2, Praha 5)

 

Program je v angličtině, vstup na akci je zdarma. Obsah bude během večera nahráván.

Počet míst je omezen. Prosím, registrujte se včas ZDE.

 

Hlavním sponzorem akce je společnost MSD IT.

Partnery jsou Microsoft a ESA BIC Praha.

 

Akce je součástí iniciativy „po celém světě s LES 2017“ pořádané Licensing Executives Society na oslavu Světového dne IP – 26. dubna.

 

Těšíme se na vás!

Tisknout© 2020 Czech ICT Alliance

Podmínky užití | Prohlášení přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3